AUTO LISIA


Serwis nasz w śród klientów słynie z jakości wykonywanych usług, jesteśmy na rynku już ponad 10 lat co daje nam spore doświadczenie i duże pole manewru w zakresie oferowanych usług. Specjalizujemy się w mechanice pojazdowej, naprawie silników i innych podzespołów (więcej w zakładce USŁUGI).

Ceny w przeciwieństwie do serwisów sieciowych, są dużo niższe co wynika z niskiej marży. Otrzymują Państwo gwarancję na daną cześć samochodową oraz oszczędzają czas i pieniądze. W celu sprawdzenia prosimy o wysłanie zapytania w formie e-mail. Prosimy pamiętać o podaniu modelu, marki, rocznika oraz pojemności pojazdu niezbędnego do wyceny części. Nasz warsztat nie naprawia samochodów tygodniami, staramy się i przykładamy do tego wszelkich starań aby Twoje auto zostało naprawione w możliwie najkrótszym terminie, najczęściej jeden dzień. Posiadamy również poczekalnię dla klientów gdzie można poczekać na zakończenie naprawy w aucie. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do naszych klijentów zarówno kobiet jak i mężczyzn.  Po za klientem indywidualnym obsługujemy również floty samochodów.
Jesteśmy zespołem ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach branżowych.
Dla potwierdzenia rzetelności naszego warsztatu zajrzyj do zakładki OPINIE a po skorzystaniu z naszych usług nie zapomnij umieścić swojej tak aby inni mogli z niej skorzystać.

Copyright © 2013 Auto Lisia